Záclony, závěsy, prostěradla dante.cz

 


E-shop dante.cz provozuje společnost zabývající se více něž dvacet let prodejem bytových doplňků, zejména záclon. Velkou část sortimentu tvoří produkty splňující požadavky na nezávadnost, určené pro děti. Podívejme se alespoň na několik druhů sortimentu, který v obchodě najdete.

Záclony – tvoří nemalou plochu pokojů a proto jsou důležitým prvkem, který určuje vzhled pokoje. Změna záclon může výrazně změnit vzhled místnosti a ovlivnit tak domácí životní prostor. V e-shopu dante.cz byste měli mít možnost vybrat si z několika stovek záclonových vzorů. Je možné objednat si kusové záclony a nebo záclony objednat v konkrétní metráži a nechat si našít řasící stužku. Výška záclony může být do více než 2,5 metru. Pamatujte na to, že záclona bude mít vliv na to, kolik vám do pokoje pronikne blahodárného světla.

Závěsy – k záclonám si zákazníci kupují někdy i závěsy určené například do ložnic pro noční zatemnění pokoje. I závěsy jsou významným dekoračním prvkem který bude součástí vzhledu vašeho pokoje. I zde dante.cz nabízí stovky vzorů a řadu materiálů mezi nimiž si vyberete.

Prostěradla – zde si vyberete z několika druhů materiálu. V nabídce by měla být prostěradla bavlněná, froté, polyester, jersey. Jsou zde klasické rozměry pro jednolůžko, dvoulůžko i pro dětské matrace.Příspěvek byl publikován v rubrice Bytový textil se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Type The Blue Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>