Projekční kancelář ZAKRA – vodohospodářské stavby

 


Zakra je firma zabývající se poradenstvím a projektováním vodohospodářských staveb pro rodinné domy i firmy. Na Zakra je možné se obrátit pokud je například zapotřebí zrekonstruovat a nebo vybudovat vodohospodářské stavby jako jsou:

retenční nádrže
studny
vodovodní přípojky
čistírny odpadních vod (ČOV se staví tam, kde není možnost připojení do veřejné kanalizace)
kanalizační přípojky (odvod odpadních vod do stokové sítě obce/města)

Pro seznámení s výše uvedenými stavbami si také můžete přečíst odpovědi na často kladené dotazy (FAQ) na internetové stránce firmy Zakra.

Zakra má kancelář v Plzni, ale působí na celém území České republiky. Projekty projednají i na úřadech, což zákazník často ocení protože ušetří čas.

V portfoliu projektů čistíren odpadních vod najdeme například tyto druhy ČOV:

s napojením na kanalizaci
ČOV se vsakem
ČOV s retenční nádrží

Biologický septik
Retenční nádrž

Jak probíhá projekt vodohospodářské stavby? Úvodní konzultace -> zjištění bližších informací k pozemku a místním podmínkám pro vypouštění odpadních vod -> tvorba projektu -> získání povolení ke stavbě od úřadu.Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Type The Red Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>