Výhody krbu, návrh a realizace na míru

 


Krby DvořákVytápění dřevem se považuje za jeden z nejekologičtějších způsobů vytápění a pokud jde o krby, jsou zde i další výhody, díky kterým je stavba krbu v rodinných domech žádaná. První výhodou je alternativní/záložní možnost vytápění pro případ že primární vytápění selže a nebo je v tuhé zimě nedostačující. Pokud zákazníkovi nestačí vytápění pouze místnosti s krbem, je možné vytvořit od krbu systém potrubí které za pomoci ventilátoru rozvádí teplý vzduch i do dalších částí domu. Některé druhy krbů je také možné využít kromě vytápění také pro opékání jídla nebo dokonce vaření jídla místo použití plynu či elektrické energie. Jaká je další výhoda stavby krbu? Lidé, kteří se někdy hřáli u ohně nebo táborový oheň živili dají za pravu tvrzení, že oheň uklidňuje a přináší určitou pohodu.

Ke krbům jsou dodávány doplňky usnadňující topení a obstarávání krbu. Jsou to třeba pohrabáče, lopatky na popel, smetáky, ohrádky na dřevo. Kolem krbu se nesmí vyskytovat hořlavé předměty včetně například dřevěné podlahy nebo koberců. Na podlahu se doporučuje použít mimo jiné keramické kachle, nebo bezpečnostní sklo. Firma Krby Dvořák vám pomůže s řešením které bude estetické i praktické.

Jelikož jste čtenářem tohoto článku, pravděpodobně vás zaujala možnost pořízení instalace/stavby krbu. Firmou, která vám může zodpovědět otázky a ukázat různá řešení vytápění pomocí krbu je “Krby Dvořák” (krbydvorak.cz). Díky radám od profesionálů si můžete utvořit představu jaké řešení by přicházelo v úvahu a zároveň splňovalo vaše požadavky na cenu a funkčnost. Uvedené české kamnářství Dvořák provádí stavby krbů na mírů, nejste tedy omezeni krátkým seznamem řešení z kterých byste vybírali. Firma již provedla více než 700 staveb krbů nejen v České republice a používá celou paletu obkladových materiálů a krbových vložek. Každý dům je trochu jiný a požadavky zákazníků se také liší, je proto kvůli funkčnosti krbového systému vhodné stavět na míru. Pokud máte plánek místností v domě, můžete ho zaslat firmě spolu s vaším přáním.Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Type The Red Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>