Virtuální kancelář a její výhody

 


Slyšeli jste už o virtuálních kancelářích? Nebo vůbec netušíte, co je to za novinku? Tato zajímavost je už nějakou dobu v nabídce světoznámé společnosti Regus, která má centra po celém světě a zaměřuje se na vše, co se týká kancelářských prostor. Tato společnost poskytuje své služby v 550 městech a v 95 zemích na celém světě a díky tomu nabízí 1200 míst v kancelářích.

Podnikáte v Praze nebo v okolí Prahy? A rozhodli jste se tedy hledat právě virtuální kancelář v Praze? Společnost Regus vám vyjde ráda vstříc ve všem, co si jen budete přát. Na trhu s kancelářskými prostorami se pohybuje již spousty let. Největší motivací jsou pro ni spokojení zákazníci, proto se snaží vždy se s nimi nejdříve sejít, vyslechne jejich požadavky, přání, potřeby a teprve potom hledají nějaké dobré cenově dostupné kancelářské řešení. A cenově dostupné virtuální kanceláře jsou a hlavně jsou vhodné pro začínající firmy nebo firmy, které jsou řízené z domova. Společnost Regus takto podporuje své zákazníky, protože ti mají čas na svou práci a starosti ohledně kanceláře nechají této firmě. Společnost Regus můžete kontaktovat například pomocí internetového formuláře na jejich webových stránkách. Můžete ve stručnosti napsat vaše požadavky a firma vás kontaktuje obratem s jejich nabídkou.

Každý zajisté ví, jak důležitá je image firmy, to, na jaké adrese nebo v jaké lokalitě sídlí. Prestižní adresa je velice důležitá při obchodním kontaktu i při korespondenci. Pokud budete sídlit na opravdu lukrativní adrese, bude to hovořit za vše, i když zde budete mít „pouze“ virtual office, tedy virtuální kancelář. Velkou výhodou těchto kanceláří je to, že vlastně na této adrese nemusíte vůbec být. K dispozici budete mít recepční, která vám bude přebírat poštu a vzkazy a ty vám poté předá. Pokud budete mít schůzku, můžete ji mít na této adrese v pronajaté kanceláři, k dispozici jsou i zasedací místnosti nebo místnosti pro konferenční hovory. Samozřejmostí je úklidová služba a ostraha.

Zajímavostí je přidělení telefonního čísla. Obdržíte zde totiž místní telefonní číslo, které bude vedené přímo na vaši formu. Na tomto čísle bude administrativní pracovnice brát telefony, zaznamenávat vzkazy a případně také může důležité hovory přesměrovat přímo na váš mobilní telefon, což je opravdu výborná služba.

Virtuální kancelář je výbornou volbou pro ty obchodníky, kteří vědí přesně, co potřebují, ale nechtějí ještě klasické kancelářské prostory nebo je v současnosti nepotřebují. Využijte služeb společnosti Regus a budete spokojeni.Příspěvek byl publikován v rubrice Prodej a pronájem se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Type The Blue Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>