Technický dozor při stavbě i rekonstrukci

 


Chystáte se na stavbu rodinného domu nebo jiného objektu? Nebo potřebujete realizovat rekonstrukci? Pak se vám jistě bude hodit stavební dozor nebo technický dozor, který zajistí, že vše proběhne bez komplikací. Technický dozor nebo stavební dozor je navíc ve vybraných případech nezbytnou záležitostí. Proto na nic nečekejte a vyberte si takový, který vám dokáže zajistit prvotřídní služby.

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem

Sháníte správného člověka pro technický dozor nebo právě stavební dozor? Pak vám doporučujeme se obrátit na web stavbyadozory.cz, kde je v nabídce široká škála odborných služeb. Nabídka obsahuje rovněž stavební nebo technický dozor investora, vyřízení přejímky domu či bytu, zastupování ve všech fázích projektování (už od vytvoření projektové dokumentace až po samotnou kolaudaci stavby), zjistění výkonu funkce koordinátora BOZP nebo poskytuní odborného poradenství. Nezáleží na tom, zda vás čeká menší nebo větší stavba, dozor a jeho výběr se nikdy nevyplácí podceňovat.

Technický dozor pro čerpání peněz

Zákon přesně definuje, v jakých případech je technický dozor nebo stavební dozor bezpodmínečně potřeba. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo stavbu realizuje svépomocí. Dozor pak společně se stavebníkem kontroluje dodržování veškerých předpisů. Na rozdíl od něj pak technický dozor je nařízen tam, kde je využíváno financí z veřejných rozpočtů. Tak to ukládá stavební zákon. Ve specifických případech toto tedy není možné zanedbat.

Co je to tedy technický dozor investora a co spravuje? Tento člověk je k dipozici zejména investorovi a je mu nápomocen již v projektovací fázi. Dokáže vám tak i ušetřit peníze. Pak samozřejmě kontroluje realizaci stavby a upozorňuje na možné komplikace. Na internetových stránkách stavbyadozory.cz si lze vyhledat kvalitní dozor, který dokáže vše zařídit za vás, a ušetří vám tak čas i výdaje.Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Type The Red Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>