Střešní okna FAKRO

 


Střešní okna FAKRO znamenají vsázku na kvalitu a energeticky úsporná okna. V sortimentu internetového obchodu www.okna-stresni.cz naleznete střešní okna FAKRO v plastových i dřevěných provedeních. Jestliže střešní okna FAKRO nainstalujete do svých podkrovních místností, můžete zcela změnit design interiéru. Firma FAKRO se zaměřuje na integraci nejnovějších standardů a tím integruje kvalitu do našeho života. Firma se snaží chovat se šetrně k životnímu prostředí kolem nás, a tak výrobky firmy FAKRO směřují k energetické úspoře a bezpečnosti. V poslední době se klade větší důraz právě na bezpečnost, proto jsou střešní okna FAKRO konstruována tak, aby znemožnily snadný vstup zvenčí do místnosti. U střešního okna FAKRO k tomu přispívá zpevněná konstrukce. V sortimentu naleznete střešní okna FAKRO ne jen jako dřevěná a plastová, ale také kyvná a výklopně kyvná. V sekci výklopně kyvných oken naleznete výše zmiňované ekologicky úsporné varianty. Uvádíme proto seznam výklopně kyvných oken, jenž jsou v plastovém provedení a umožňují ušetřit vaše výdaje za vytápění.

Výklopně – kyvná plastová střešní okna

Střešní okna Fakro PPP-V U3 – plastová střešní okna PROFI – ZELENÁ ÚSPORÁM

Střešní okna Fakro PPP-V/GO U3 Zlatý dub – plastová střešní okna PROFI – ZELENÁ ÚSPORÁM

Střešní okna Fakro PPP-V/PI U3 Borovice – plastová střešní okna PROFI – ZELENÁ ÚSPORÁM

Střešní okna Fakro PPP-V U5 – plastová střešní okna energeticky úsporné PROFI – ZELENÁ ÚSPORÁM

Střešní okna Fakro PPP-V/GO U5 Zlatý dub – plastová střešní okna energeticky úsporné PROFI – ZELENÁ ÚSPORÁM

Střešní okna Fakro PPP-V/PI U5 Borovice – plastová střešní okna energeticky úsporné PROFI – ZELENÁ ÚSPORÁM

Poznámka v seznamu označující střešní okna FAKRO „ZELENÁ ÚSPORÁM“ označují energetickou úsporu, o které jsme mluvili výše. Na program „ZELENÁ ÚSPORÁM“ poskytoval náš stát určité dotace těm, kteří úsporná okna zařadili do svého projektu.Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Type The Green Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>