Společnost Regus – Historie a služby

 


Jako zájemce o pronájem kanceláří v Praze pravděpodobně vyžadujete prestižní adresu poblíž centra města s výbornou dopravní dostupností. Je důležité aby se zákazníci a obchodní partneři mohli pohodlně a rychle dostat do kanceláře firmy. Pokud neuvažujete o nákupu kanceláří, pronájem je levnější a flexibilnější řešení získání kanceláře.

Společnosti jako je mezinárodní firma Regus zajišťují právě takový pronájem kanceláří, který byste mohli potřebovat. Jejich kanceláře a konferenční místnosti jsou umístěné na dopravně dostupném místě v Praze a v Brně. Společnost Regus nabízí také možnost využít flexibilně desítky dalších kancelářských prostor v dalších desítkách měst na světě. Zákazník tak může na svých obchodních cestách využívat všech výhod kancelářských a obchodních prostor ve velkém množství světových obchodních center.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem kanceláří

V případě že máte zájem o krátkodobý pronájem kanceláří v Praze, společnost jako je Regus vám toto může nabídnout. Taková firma vám nabídne jednoduché a rychlé předplacení kancelářských prostor. Doba kdy začnete kancelář využívat, kdy přestanete a nebo znovu začnete záleží na vás, společnost, která vám pronájem poskytuje je flexibilní a umožňuje i přesun kancelářských prostor do jiného business centra například na druhý konec České republiky a nebo do jiné destinace v jiné zemi. Kanceláře v Praze jsou již vybaveny nábytkem a technikou umožňující firmě začít pracovat obvykle hned první den po podpisu smlouvy. Smlouva na pronájem kanceláří může být pouze jednostránková. Celý proces je pro zákazníka jednoduchý a transparentní.

Virtuální kanceláře v Praze

K dispozici jsou i virtuální kanceláře v desítkách zemí po celém světě včetně Prahy a Brna. Virtuální kancelář přináší výhody nižší ceny než kancelář fyzická. Umožňuje přeposílání poštovní korespondence, správu příchozích hovorů operátorkou Regus, přesměrování hovorů a vyřizování faxů. Zákazník a majitel virtuální kanceláře však může využívat i výhod, která nabízí kancelář fyzická. Součástí předplatného může být i nárok na určitý počet hodin pronájmu fyzické kanceláře a nebo konferenční místnosti. Firma může potřebovat třeba jen několikrát do měsíce a nebo několikrát do roka využít fyzické kanceláře a Regus jí to umožní.Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Type The Red Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>