Internetový obchod Nabytek-Natali.cz

 


E-shop nabytek-natali.cz je k dispozici již od roku 2008. Obchod má dobré hodnocení zákazníků pokud se podíváte na populární porovnávač zboží Heureka.cz. V nabídce obchodu je široký sortiment zboží z oblasti nábytku, kromě samotného nábytku je to i další bytový sortiment a doplňky. Objednávka tedy probíhá elektronicky v internetovém obchodě (e-shopu) a nebo telefonicky pro ty kdo dávají přednost osobnímu přístupu při výběru a objednávce zboží. Firma Nábytek Natali s.r.o. sídlí v Teplicích ale jak to u e-shopů bývá zvykem, využívá i Nábytek Natali kurýrní službu České pošty a nebo vlastního kurýra který zboží rozveze na prakticky libovolné místo po celé České republice.

Sedací souprava Sigma

Sedací souprava Sigma

V e-shopu je opravdu velký výběr sedacích souprav, které jsou významným druhem nábytku v obývacím pokoji. Díky velkému množství nabízených konstrukcí a provedení co se týče materiálu a barev je možné obvykle najít typ sedací soupravy, který zákazníkovi bude vyhovovat. Důležité je také aby barevně a vlastně i celkově vzhledem odpovídala souprava vzhledu obývacího pokoje. Sedací souprava může být rohová, rozkládací, i s úložným prostorem, do tvaru L a U. Dobrá je možnost seřadit si nábytek podle ceny, oblíbenosti a toho, zda je zrovna v cenové akci. Sedací souprava nepatří mezi zanedbatelné investice, proto je dobré je vybírat pečlivě, po konzultaci a prohlédnutí.

Nákup i na splátky – Někteří zákazníci kteří momentálně nemají dostatečnou hotovost mohou i tak nakoupit v e-shopu Nábytek Natali. E-shop má totiž vestavěnou možnost nákupu na splátky pomocí půjčky Cofidis. Zákazník tak od kurýra obdrží zboží oproti podpisu smlouvy s touto společností zabývající se spotřebitelskými úvěry. Zákazník musí mít pravidelný zdroj příjmu, být plnoletý a nakoupit zboží za minimální sumu stanovenou e-shopem. U nákupů na splátky samozřejmě zákazník zaplatí úvěrové společnosti výrazně větší množství peněz než by zaplatil při platbě svými penězi.Příspěvek byl publikován v rubrice Nábytek se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Type The Red Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>