Keramické bazény

 


Keramické bazény ze série Fast Line, zakoupíte u firmy ABPLAST. Keramické bazény můžete zakoupit osobně na uvedené adrese, kterou naleznete na stránkách www.abplast.cz nebo prostřednictvím internetového obchodu na výše stejnojmenných internetových stránkách. Keramické bazény Fast Lane jsou vhodné pro všechny, kdo se zabývají vytrvalostním plaváním nebo těm, co chtějí plavání zařadit do každodenního života. Keramické bazény Fast Lane jsou vhodné především do dlouhých a úzkých prostorů a jak do zahrad, dvorů nebo jakýchkoli společných prostor. Tak jako keramické bazény ze série Java a Briliant, tak i keramické bazény řady Fast Lane jsou obohaceny řadou XL, která Vám dopřeje větší komfort a pohodlí. Keramické bazény jsou k dostání ve tvou typových variantách a ty jsou takové: Keramické bazény Fast Lane 116 a keramické bazény XL – Fast Lane 130 o rozměrech:

Typ

Délka

Šířka

Hloubka

Objem

Váha

Fast Lane 116

11,60

2,78

1,46

41 m3

550 kg

XL-Fast Lane 130

13,04

2,78

1,46

51 m3

750 kg

Pro větší přehled keramických bazénů můžete využít galerie, která je pro Vás zhotovená v internetovém obchodě www.abplast.cz. Bazény, které jsou zde vyfotografované patří mezi sortiment, který firma ABPLAST prodává. Věříme, že Vás některý z bazénů zaujme a my Vám tak budeme moci přispět k relaxaci, odpočinku nebo sportovnímu nasazení. Zakoupit také můžete jiný sortiment jako je například zastřešení bazénů, bazénové příslušenství nebo čistírny odpadních vod či jímky, plastové nádrže nebo technické nádoby. Zmíněný sortiment naleznete v galerii výrobků. Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme prostřednictvím poptávkového formuláře, který stačí vyplnit a odeslat na adresu, kterou jsme tam sami nastavili. Kontaktovat nás také můžete pomocí telefonu a to na čísle +420 775 173 712 nebo +420 464 644 014. Využít můžete také e-mailovou adresu abplast@abplast.cz.Příspěvek byl publikován v rubrice Bazény se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Type The Red Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>