Jak můžete opotřebované koupelně vrátit její zašlou slávu

 


Mnohé z českých koupelen nejsou již dávno tvořeny notoricky známým umakartovým jádrem. Avšak i zděné koupelny postupně zestárnou, a tak by mnohé z nich potřebovaly moderní háv. Není nutné hned uvažovat o absolutní rekonstrukci. Mnohde postačí výměna jedné či dvou částí koupelny. Třeba postačí výměna koupelnového zrcadla, omšelé vodovodní baterie a starou sanitární keramiku.

Novodobá sanitární keramika a její klady

Významnými součástmi u většiny koupelen jsou vana a umyvadlo. Zákazníci si také oblíbili stále rozšířenější bidety a klozety. Žádná sanitární keramika sice nechátrá tak jako ostatní součásti koupelny, avšak i umyvadlo by občas potřebovalo vyměnit. Pokud toužíte po novodobém hávu svojí koupelny, je zapotřebí moderní sanitární keramika a ostatní součásti koupelny.

Specializujeme se na trendy koupelnová zrcadla

Investice do nového zrcadla nebývá nijak vysoká. Moderní koupelnová zrcadla dodají každé koupelně slavnostní ráz. Vycíděné zrcadlo dokáže proslunit každý probuzený den, ale nedokáže jej pokazit. Zíráme-li po ránu do zašlého, zastaralého, ba dokonce popraskaného zrcadla, na špatném rozpoložení nám to nic nevylepší bez ohledu na to, co jsme v zrcadle spatřili.

Nahraďte zastaralé vodovodní baterie

Mluvíme-li o nabídce, vodovodní baterie by musely zvítězit. Při nákupu vodovodní baterie si budete schopni vybrat přesně tu, která se vám bude zdát nejkrásnější a navíc bude pasovat do vaší koupelny. Pamatujte si, že nová vodovodní baterie umí perfektně vyzdvihnout umyvadlo nebo vanu zářící čistotou, ale souběžně umí konečný dojem pokazit.

S výběrem komponentů do koupelny vám poradíme

Dnes si přes internet můžete pořídit také vybavení do koupelny. Že nevěříte? Při zhlédnutí stránek internetového obchodu Lux-aqua.cz se o tom snadno přesvědčíte. Skvělá struktura řazení stránek a zboží vám zaručuje, že rychle naleznete právě to, po čem právě pátráte.Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Type The Red Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>