Elektroosmoza

 


Elektroosmoza je fyzikální jev umožňující přesun kapaliny v porézním materiálu. Dnes je elektroosmoza používána  především ve stavebnictví pro vysoušení zdiva. Elektroosmoza je známa už dvě stě let její použití v praxi však s postupem času také získává potřebné uplatnění. Dříve byla využívána pro vysoušení staveb pouze v zahraničí a u nás bylo vysoušení nemovitostí zajišťováno podřezáváním. Dnes je známí český výrobek DryPol a technologie elektrického vysoušení. DryPol systém vám dokáže za pouhých třicet šest měsíců zajistit sucho. Přístroj je od svého nainstalování plně soběstačný. Dokáže, vysušit veškeré zdivo ve vašem domě.  Podmínkou nejsou ani speciální parametry nemovitosti ale ani potřeba pracovníků. Když už nějakou dobu bojujete s vlhkostí zdiva je Drypol pro vás možná pravou volbou. Ve vaší nemovitosti se můžete snadno komplikací s vlhkostí zbavit. Přístroj DryPol – systém pracuje pomocí fyzikálního principu.

Elektroosmóza je elektrické působení na částice vody ve zdivu. Elektroosmóza je při vysoušení zdiva inteligentní možností jak za minimálního nákladu dosáhnout maximálního výsledku. Fyzikálně při elektroosmóze odejde vlhkost ze zdí do půdy. Tento proces vědci objevili už před více než sto lety.  Přístroj, kterému se říká DryPol patří mezi české výrobky a je výjimečný svým vysokým kritériem a vysokou účinností. Použít jej můžete na jakékoli stavbě bez ohledu na to, zda je to rodinný dům nebo veřejné místo. V některých případech přístroj DryPol nelze použít. Je to například v případě podřezání nemovitosti a vodorovné izolace.  Záruky a garance poskytuje firma i pro Vás. 30 let je od firmy záruka na funkci přístroje. Záruční list je součásti dodávky. Firma dává 1 rok garance s možnosti odstoupení od smlouvy. V takovém případě je nárok na vrácení 100% vložených nákladů. Drypol system nabízí v případě neúčinnosti elektroosmózy na daném objetu.Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Type The Green Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>